Dzisiejsza niedziela nazwana jest Niedzielą Radości – Laetare. Kościół cieszy się z obfitości dóbr i łask płynących z Chrztu i Eucharystii. W tradycji Kościoła jest to „niedziela róż” – Ojciec święty poświęcał złotą różę, którą ofiarował osobie najbardziej zasłużonej dla kościoła. Stąd dziś w liturgii różowy kolor szat. Kolekta specjalna na spłatę ogrzewania w kościele. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

We wtorek Czcicieli M. Bożej zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00.
O godz. 19.00 w kościele spotkanie pierwszej grupy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ( Klasa 3A i z innych szkół) wraz z rodzicami.

W środę rodzice z dziećmi komunijnymi proszeni są o odbiór strojów komunijnych: kl. 3A i z innych szkół o godz. 18.30, kl. 3B i 3C o godz. 19.00.

W czwartek i sobotę o godz. 17.30. adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek przypada Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Po Mszy porannej nabożeństwo.
O 16.45 Msza św. szkolna. O godz. 17.15 DROGA KRZYŻOWA. Zalecki można składać w zakrystii.

Przypominamy o możliwości przeżycia rekolekcji wielkopostnych za pośrednictwem TVP3. Szczegóły na stronie internetowej INFORMACJE Redakcji Audycji Katolickich TVP dotyczące Rekolekcji wielkopostnych w TVP3 i w gablotce.

W kancelarii po mszach można nabyć Wielkanocne Paschaliki – świece Caritas. W zakrystii do nabycia jubileuszowy numer Gościa Niedzielnego, poświęcony Św. Józefowi. Cena 9 zł.

Księża Salezjanie ogłaszają nabór do swoich szkół. Szczegóły w gablotce.