Jezus Chrystus jest naszym Pasterzem i Bramą prowadzącą do zbawienia. Dzisiaj, w niedzielę Dobrego Pasterza, modlimy się za kapłanów, których Chrystus powołał jako swoich pasterzy. Prosimy także, by nie zabrakło nigdy tych, którzy w imieniu Chrystusa głoszą Ewangelię i uobecniają Jego Ofiarę. Kolekta na potrzeby naszej parafii; za ofiary – szczere Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 odprawimy Nieszpory. Zapraszamy.

We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszamy.
O godz. 19.00 w kościele spotkanie drugiej grupy dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ( Klasa 3B i 3C) wraz z rodzicami.

W czwartek i sobotę od 17.30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
W czwartek obchodzimy Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego.

W piątek o 16.45 Msza św. szkolna.

W I sobotę obchodzimy święto św. Józefa Rzemieślnika. O godz. 7.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z modlitwą różańcową. Po Mszy nabożeństwo do św. Józefa.
Od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Prosimy o zgłoszenia.
Rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będziemy odprawiać codziennie o godz.17.30 a w niedziele o godz. 16.00.

Na przyszłą niedzielę Parafia św. Józefa obchodzi swój odpust. W tym dniu nasi mali parafianie przystąpią na Mszy św. o godz. 9.30 do Wczesnej Komunii św. Bardzo prosimy, by na tę Msze św. przyszły tylko rodziny i zaproszeni goście dzieci komunijnych. Nabożeństwo majowe i eucharystyczne o godz. 15.00. Kolekta w tym dniu na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

W niedzielę 9 maja dzieci z klas III przystąpią do I Komunii św. na 4 mszach: o godz. 9.30, 11.00, 12.15 i 13.30. Wejście na Mszę św. tylko z indywidualnym zaproszeniem. Parafian prosimy o zaplanowanie mszy o innej godzinie.