Jako wspólnota ochrzczonych w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego gromadzimy się na tej Eucharystii, aby na nowo odkrywać swoje Boże dziecięctwo. To wielkie szczęście, że do Boga możemy wołać „Abba, Ojcze”.
Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiarę Bóg zapłać.

Dzisiaj Nabożeństwo Majowe o godz. 16.00. Zapraszamy.
Dzisiaj duchowo łączymy się ze światem męskim gromadzącym się u Pani Piekarskiej.
Dziś kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.

W poniedziałek przypada święto Nawiedzenia NMP i ostatnie Nabożeństwo Majowe.

We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w int. Dzieci. We wtorek i środę Nabożeństwo Czerwcowe po mszy wieczornej, a w oktawie Bożego Ciała o godz. 17.30. Prosimy o przynoszenie do zakrystii płatków kwiatów na procesję Bożego Ciała.

W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. W tym dniu składamy wszyscy publiczne świadectwo naszej wiary wobec Najśw. Sakramentu, biorąc udział w procesji. Procesja wyruszy po Mszy św. o godz. 8.00. Przejdzie ulicami: Kościelną, Wieniawskiego do kapliczki Serca Jezusowego, ul. Norwida, ul Mickiewicza 5 do placu im. Jana Koniecznego,ul. Wolności, ul. Starowiejską i Morcinka. Z racji niemożności zachowania dystansu, wszyscy uczestnicy zobowiązani są do noszenia maseczek. Prosimy o przyozdobienie okien i wywieszenie flag w barwach kościelnych. Dzieci z klas III oraz Wczesnokomunijne przychodzą w ubrankach komunijnych. Uczestnictwo w procesji nie zastępuje obowiązkowej obecności na Mszy św.
Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 8.00, 11.00 (po procesji), 12.15 i o godz.19.00. Nie ma Nieszporów.

W I piątek o godz. 7.30 Nabożeństwo do NSPJ
– o godz. 8.00 msza św. do Najśw.Serca P.J.
– o godz. 16.45 msza św. szkolna

W I sobotę o godz. 7.30 nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z modlitwą różańcową.
Chorych Parafian odwiedzimy od godz. 9.00. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii.

Za tydzień w niedzielę kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do naszych grup parafialnych.
Chłopców, którzy chcieliby być blisko Jezusa zachęcamy do udziału w spotkaniach Ministrantów w salkach parafialnych w każdą sobotę o 9:00.
Dziewczynki, które pragną naśladować Maryję zapraszamy na spotkania Dzieci Maryi w soboty o 9:30 do naszych salek parafialnych.