Zgromadzeni na Eucharystii zawsze dostępujemy szczególnego działania Ducha Świętego, którego owocami są: „miłość, radość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie”. Radujmy się w tymże Duchu, doprowadzeni przez Niego do prawdy o samych sobie. Dziś możemy zyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu „Przybądź Duchu Stworzycielu” i spełnienie zwykłych warunków odpustu. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.00. W tygodniu nabożeństwa o godz.17.30.

W poniedziałek obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła.
Od poniedziałku obchodzimy Okres Zwykły roku liturgicznego.

We wtorek Nowenna do MB Nieustającej Pomocy na nabożeństwie majowym.

W czwartek przypada Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
W czwartek i sobotę od godz. 17.30 okazja do spowiedzi.

W piątek o godz.16.45 Msza św. szkolna.

Za tydzień Uroczystość Najświętszej Trójcy. W tym dniu mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do Matki Boskiej Piekarskiej. Zamówione zaproszenia – opaski będzie można odbierać od czwartku. Pozostałych zachęcamy do duchowej łączności przez telewizję.

Zbliża się Boże Ciało. W tym roku w dniu 3czerwca procesja przejdzie tradycyjną trasą: ul. Wieniawskiego, Norwida, Mickiewicza, Plac Chopina i Morcinka. We wtorek po Mszy wieczornej – o godz. 18.45 spotkanie osób odpowiedzialnych za ołtarze na Boże Ciało i chętnych do pomocy. Zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do naszych grup parafialnych.
Chłopców, którzy chcieliby być blisko Jezusa zachęcamy do udziału w spotkaniach Ministrantów w salkach parafialnych w każdą sobotę o 9:00.
Dziewczynki, które pragną naśladować Maryje zapraszamy na spotkania Dzieci Maryi w soboty o 9:30 do naszych salek parafialnych.