Miłość, którą Bóg nas obdarzył, nie ma sobie równych. To ona jest źródłem naszego życia. Rozpoczynając tę Eucharystię wzbudźmy w naszych sercach wdzięczność za ten wielki dar oraz żałujmy za każdy przejaw naszej niewdzięczności. Kolekta na potrzeby naszej parafii – za ofiarę Bóg zapłać.

Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 16.00

W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają Dni Krzyżowe, w czasie których modlić się będziemy o dobre urodzaje i o błogosławieństwo dla każdej pracy.
W poniedziałek nabożeństwo o godz. 17.15 przy krzyżu na Ogródkach działkowych przy ul. Wolności. Po nabożeństwie procesja do kościoła. Zapraszamy wszystkich Parafian, szczególnie dzieci w strojach komunijnych i poczty sztandarowe.
We wtorek o 17.15 nabożeństwo przy krzyżu obok kościoła.
W środę o 17.15 odprawimy nabożeństwo przy krzyżu na ulicy Bujoczka obok przystanku autobusowego. Prosimy o udekorowanie krzyży.

W poniedziałek kancelaria czynna do godz. 17.00.

W czwartek o godz. 17.15 rozpoczniemy pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym, następnie Msza św. i procesja z figurą i relikwiami błogosławionych pastuszków. O godz. 17.00 śpiewać będziemy pieśni ku czci Matki Bożej.

W piątek – święto św. Macieja Ap. – o 16.45– Msza św. szkolna. W tym dniu rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
W piątek i sobotę nabożeństwa majowe o godz. 17.30.

W sobotę o 19.00 nauki chrzcielne.