Pan Bóg jest inny niż ludzie i postępuje inaczej, niż ja. Jednocześnie jednak jest On tak ludzki, że muszę uwierzyć, iż rzeczywiście tak jest, jak musi być, Słowo zostało skierowane do mnie i według tego muszę postępować. Kolekta na potrzeby naszego kościoła. Za ofiary Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszporami z nabożeństwem czerwcowym rozpoczniemy Nabożeństwo Fatimskie. Po Nieszporach krótkie maryjne rozśpiewanie, rozważanie, modlitwy, Różaniec i procesja z Figurą M.B. i relikwiami Świętych Pastuszków.
W tygodniu nabożeństwo czerwcowe po Mszy wieczornej.

W poniedziałek wspominamy bł. Michała Kozala, w czwartek św. Brata Alberta Chmielowskiego.

We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy na nabożeństwie czerwcowym.

W czwartek i sobotę od 17.30 Adoracja i okazja do spowiedzi św.
W czwartek o 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek o 16.45 Msza św. szkolna.

W przyszłą niedzielę kolekta na budowę kościoła p.w. M.B. Fatimskiej w Katowicach Piotrowicach, któremu to dziełu patronujemy.
Od przyszłej niedzieli wakacyjny harmonogram Mszy św. – pierwsza Msza św. o godz. 8.00.

Drodzy Parafianie. Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie: modlitewne i finansowe, ofiary składane w kościele i wpłacane na konto parafialne. Tylko dzięki Waszej życzliwości nasza Parafia może nadal normalnie funkcjonować. Wielkie Bóg zapłać!