Bóg przeznaczył nas dla siebie jako synów, z miłości. Gromadząc się na tej Eucharystii w Imię Jezusa Chrystusa, otwórzmy się na tę miłość. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za złożone ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszpory. Zapraszamy serdecznie.

We wtorek Dzień Fatimski. Rozpoczniemy o 17.40 rozśpiewaniem ku czci Matki Bożej. Po Mszy Różaniec i procesja z figurą M.B. i relikwiami św. Pastuszków wokół Kościoła i Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek od 17.30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W sobotę 17 lipca przypada w naszej parafii coroczna wieczna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy św. o godz. 8.00, a zakończy się uroczystym błogosławieństwem przed Mszą o godz. 18.00. Z przerwą na ślub. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian na osobiste spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym. Propozycja adoracji ulicami:
8.30 – Szczęść Boże, Bujoczka,
9.30 – Starowiejska, Janasa, Plac Chopina,
10.30 – Mickiewicza,
11.30 – Kościelna, Staszica, Promienna, Porębska,
12.30 – do 13.45 Nałkowskiej i Norwida
15.00 – Wieniawskiego i Wolności
16.00 – Curie-Skłodowskiej, Ligonia, Macieja, Miarki, Mielęckiego, Miłosza, Morcinka,
17.00 – Sieronia, Smołki, Żeleńskiego.
Od godz. 17.30 spowiedź św.

W sobotę 17 lipca razem z parafią św. Józefa organizujemy ślubowaną pielgrzymkę do Piekar Śląskich. Dla osób starszych będzie autokar z parafii św. Józefa. Msza św. w Bazylice Piekarskiej o godz. 10.00. Zapisy na autokar w parafii św. Józefa. Powrót nastąpi po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Koszt wyjazdu 20 zł.

Są jeszcze wolne intencje w miesiącu lipcu, sierpniu i do końca roku.