Jezus Chrystus gromadzi nas na świętej wieczerzy i chce nas karmić chlebem na życie wieczne. Pełni wdzięczności za dar Eucharystii otwórzmy nasze serca, by nasz Pan faktycznie mógł w nich królować. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiary – serdeczne Bóg zapłać.

Dzisiaj obchodzimy ustanowiony przez Papieża Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. O godz. 16.00 Nieszpory. W ramach archidiecezjalnych uroczystości ku czci św. Krzysztofa po nieszporach obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów. Serdecznie zapraszamy.

W tym tygodniu obchodzimy:
– poniedziałek – wspomnienie św. Joachima i Anny,
– czwartek – wspomnienie św. Marty,
– sobota – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli.

Czcicieli M.B. Nieustającej Pomocy zapraszamy na msze św. i nowennę we wtorek o godz. 18.00.

W czwartek i sobotę o godz. 17.30 Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W sobotę o godz. 16.00 w ogrodzie farskim organizujmy mini festyn – agapę – z okazji 10-lecia posługi ks. proboszcza w naszej parafii. Proboszcz zaprasza Wszystkich chętnych na kawę, kołocz i grilla. Uroczystość uświetni koncert Chorzowskiego Brass Bandu. Szczegóły na plakacie. Jeszcze raz Wszystkich zapraszamy. W niedzielę o godz. 12.00 ks. Proboszcz odprawi Mszę św. dziękczynną.

W niedzielę rozpoczniemy miesiąc sierpień – miesiąc abstynencji i trzeźwości. Będzie wystawiona Księga Trzeźwościowa. Zachęcamy do deklaracji.