W dzisiejszą Uroczystość, gromadząc się na Eucharystii, otwórzmy nasze serca na działanie Bożej Łaski, abyśmy rzeczywiście każdego dnia troszcząc się o nasze duchowe dobro, mogli kiedyś uczestniczyć w chwale Matki Bożej. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 16.00 Nieszpory Niedzielne. Zapraszamy.

We wtorek wieczorem zapraszamy wszystkich oddających cześć MB Nieustającej Pomocy.

W czwartek i w sobotę o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi

Obchody liturgiczne tygodnia:
wtorek – Uroczystość św. Jacka, głównego patrona archidiecezji,
piątek – wspomn. św. Bernarda,
sobota – wspomn. św. Piusa X pap.

Za tydzień Świat Żeński pielgrzymuje do M.B. Piekarskiej. W tym roku nasza parafia nie organizuje pielgrzymki pieszej, ale jest możliwość przyłączenia się do pielgrzymki z Parafii św. Piusa X, która u Nich wyrusza o godz. 5.30 i będzie przechodziła przez naszą parafię. Osoby zainteresowane zachęcamy do włączenia się.

Dzisiaj przy naszym kościele młodzież organizuje piękną akcję wspierającą Panią Elżbietę Żurek – nauczycielkę LO im. Mickiewicza, która organizowała przy naszej parafii Kiermasze Bożonarodzeniowe. Pani Elżbieta walczy z nowotworem. Ofiary zebrane przez młodzież przy rozprowadzaniu domowego ciasta w całości zostaną przekazane na ten cel. Zachęcamy do pomocy.