Dla wielu ludzi słowa Jezusa, Który karmi nas Swoim Ciałem, są zgorszeniem, także dziś. Jednak dla nas, wierzących, uczestniczących w Eucharystii, są prawdą, która nadaje sens naszemu życiu. Wierzymy, że spożywając Jego Ciało i Krew, ukryte pod postaciami chleba i wina, mamy życie wieczne. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dziś łączymy się duchowo z naszymi Paniami i Dziewczętami, które pielgrzymują do Śląskiej Gospodyni – M.B. Piekarskiej. Dzisiaj również Odpust Parafialny przeżywa wywodząca się z naszej parafii parafia św. Piusa X. Zachęcamy do uczestnictwa w Nieszporach odpustowych o godz.15.45. W naszej parafii nieszporów nie będzie.

We wtorek obchodzimy św. Bartłomieja Ap., w czwartek – Uroczystość NMP Częstochowskiej, w piątek wspominamy św. Monikę, w sobotę – św. Augustyna.

We wtorek wieczorem zapraszamy wszystkich oddających cześć MB Nieustającej.

W czwartek i sobotę o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

Za tydzień o 9.30 Msza dziękczynna w intencji Działkowców z ogródków działkowych „Nowa Jutrzenka”.

W przyszłą niedzielę będziemy gościć Ojca Oblata Roberta Grabka, który wygłosi kazanie będzie rozprowadzał kalendarze misyjne. Włączmy się w dzieło misyjne.