Gromadząc się na Eucharystii, wyznajemy, że Jezus jest Panem naszego życia. Czy jednak zawsze pamiętamy o naśladowaniu Go w niesieniu krzyża w codzienności, jak to czynili beatyfikowani dzisiaj Kardynał Stefan Wyszyński i Matka Róża Czacka? Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary – Bóg zapłać .

Dzisiaj w naszej archidiecezji po każdej Mszy św. przed kościołem zbiórka na pomoc pokrzywdzonym Afganistanie. Nieszpory o godz. 18.15. Zapraszamy.

W poniedziałki o godz. 17.00 w salkach będzie religia dla dzieci przedszkolnych z przygotowaniem do Wczesnej Komunii św. Zapraszamy dzieci 5 i 6 letnie. W tym dniu przypada Dzień Fatimski. Rozpoczniemy o 17.40 rozśpiewaniem ku czci NMP. Po Mszy św. rozważania, Różaniec i procesja z figurą M.B. i relikwiami św. Pastuszków wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek wieczorem nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W tym dniu obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Na Mszach poświęcimy krzyże przyniesione przez wiernych. Zachęcamy do przyozdobienia krzyży przydrożnych. W ramach jedności międzyparafialnej Parafia św. Piusa X wraz z parafią św. Jadwigi i naszą organizuje przy krzyżu obok SP 30 przy ul. Chryzantem o godz. 19.00 nabożeństwo z poświęceniem krzyży. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

W środę wspominamy NMP Bolesną.

W czwartek i sobotę o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.
W czwartek wspominamy św. Korneliusza i Cypriana.
Zgodnie z prośbą ks. Arcybiskupa, w czwartek na wieczorną Mszę św. zapraszamy Członków wszystkich wspólnot przyparafialnych. Zapraszamy Członków Żywego Różańca i grup modlitewnych, Radę Parafialną, Domowy Kościół, Oazę, Ministrantów i Dzieci Maryi na Mszę rozesłania.
O godz. 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego.
O godz. 19.00 w czwartek w kościele spotkanie dzieci klas III, które w maju przystąpią do I Komunii św. Szczególnie zapraszamy Rodziców.

W piątek po Mszy porannej zapraszamy chętnych na salki Herbatkę u Tadka.
O godz. 16.45 spowiedź i o 17.00 Msza św. wieczorna – szkolna.

W sobotę obchodzimy święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i młodzieży.

W dniach: 23.09, 24.09, 30.09 i 01.10 o godz. 19.00 odbędą się Nauki Przedmałżeńskie.
W niedzielę 26.09 o godz. 17.15 odbędzie się Dzień Skupienia dla Narzeczonych.