Z radością obchodzimy dzisiaj Uroczystość Odpustową naszej parafii ku czci Matki Bożej Różańcowej. To Opatrzność daje nam różaniec jako broń i narzędzie naszych zwycięstw. Kaznodzieją odpustowym jest były wikary ks. Marek Wolnik, którego serdecznie witamy. Serdecznie witamy wszystkich parafian i gości, którzy przybyli na naszą uroczystość i życzymy im wielu łask Bożych za pośrednictwem naszej patronki. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Nieszpory odpustowe z modlitwą różańcową o godz. 18.15 na które serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek o godz.15.00 Msza na cmentarzu parafialnym. Później o 17.15 w kościele Modlitwa różańcowa i Msza wieczorna. Kancelaria popołudniu będzie czynna do godz. 17.00.

Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. Różaniec odprawiamy codziennie o godz. 17.15, w piątki po Mszy wieczornej – ok. 17.45, a w niedzielę o godz. 18.15. Wtorkowa nowenna do Matki Bożej, będzie w czasie nabożeństwa różańcowego.
Młodzież klas ósmych, która na wiosnę pragnie przystąpić do Sakramentu Bierzmowania, ma swoje pierwsze spotkanie organizacyjne we wtorek po Mszy wieczornej, na którą Wszystkich zapraszamy.
Z kolei Młodzież klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, którzy w minionym roku szkolnym przygotowywali się do Bierzmowania w dniu 21 października, mają swoje spotkanie organizacyjne za tydzień w czwartek 14 października.

W I czwartek – Dzień Patronalny naszej parafii – o godz.7.30 Nabożeństwo za duchowieństwo i o nowe powołania. O godz. 8.00 Msza św. w tej intencji. Od 17.30 okazja do spowiedzi.

W piątek o godz. 17.00 Msza św. wieczorna -szkolna.

W sobotę od 17.30 okazja do Spowiedzi św., a o godz. 19.00 Nauka Chrzcielna.

Za tydzień – Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na Fundusz Stypendialny. W tym dniu młodzież oazowa zaprasza na Papieskie Kremówki. W tym dniu dzieci przygotowujące się do I Komunii św. na Mszy o godz. 11.00 będą miały poświęcone różańce.