Jezus nie przyszedł, aby Mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu. Pamiętając, że owocem Jego śmierci jest dar Ducha Świętego, prośmy o umiejętność aktywnego podjęcia odpowiedzialności za dobro Kościoła. Niech rozpoczynający się dzisiaj diecezjalny etap synodu zwołanego przez papieża Franciszka przyniesie błogosławione owoce. Kolekta na Misje. Za ofiary – Bóg zapłać .

Dzisiaj o godz. 18.15 zapraszamy na Nabożeństwo Różańcowe.

W tygodniu nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15, w piątek o 17.45 – serdecznie zapraszamy.

W poniedziałek obchodzimy święto św. Łukasza Ewang., patrona Służby Zdrowia, w środę wspominamy św. Jana Kantego, a w piątek św. Jana Pawła II.

We wtorek na nabożeństwie różańcowym powierzymy się MB Nieustającej Pomocy.
We wtorek o godz. 19.00 obowiązkowa próba przed czwartkową uroczystością Bierzmowania dla Kandydatów i Świadków Bierzmowania. Później okazja do spowiedzi.

W czwartek o godz. 18.00 Młodzież ze szkół ponadpodstawowych przyjmie Sakrament Bierzmowania. Zapraszamy Rodziców i najbliższych.

W piątek o 17.00 Msza wieczorna – szkolna.

W sobotę okazja do spowiedzi od godz. 17.30

W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na remont naszych kościelnych organów.

Zalecki za bliskich nam zmarłych będzie można składać w zakrystii lub w kancelarii. Na ławkach będą wyłożone karteczki, które prosimy zabrać i wypisać na nich swoich zmarłych.

Prosimy i zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych jeszcze na obecny rok, jak i na przyszły. Pamiętajmy o swoich jubileuszach i o zmarłych.