Eucharystia znaczy dziękczynienie. Niech udział w tej Mszy św. będzie wyrazem naszej wdzięczności Bogu za Jego dary. Przeżywając Dzień Papieski, dziękujmy za dar świętego Jana Pawła II, za świadectwo jego wiary i orędownictwo w niebie. Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary – Bóg zapłać. Po mszach św. zbierane są przed kościołem ofiary na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

Dzisiaj o godz. 18.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
Po Mszach św. młodzież oazowa zaprasza na papieskie kremówki. W ten sposób wspieramy ich udział w rekolekcjach oazowych.

W tygodniu nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15, w piątek o 17.45 – serdecznie zapraszamy.

Przez cały poniedziałek, wtorek, a w środę do godz. 12.00 prowadzimy zbiórkę elektrośmieci – zużytego sprzętu elektrycznego, by wspierać Siostry Loretanki na Misjach na Wschodzie. Tradycyjnie można to składać na placu za probostwem.

We wtorek o godz. 19.00 Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. i ich Rodzice mają spotkanie formacyjne.

W środę przypada Dzień Fatimski. O 17.15 odmawiamy Różaniec. Po Mszy św. rozważania fatimskie, procesja z Figurą M.B. Fatimskiej i relikwiami świętych Pastuszków i błogosławieństwo sakramentalne.

W czwartek i sobotę okazja do spowiedzi od godz. 17.30. Młodzież klas pierwszych szkół ponadpodstawowych, którzy w minionym roku szkolnym przygotowywali się do Bierzmowania w dniu 21 października, ma swoje spotkanie organizacyjne w czwartek 14 października o godz. 19.00.

W piątek po Mszy porannej w salce Herbatka u Tadka.
O 17.00 Msza wieczorna – szkolna.

Obchody liturgiczne tygodnia:
– środa – wspomn. bł. Honorata Koźmińskiego,
– czwartek – wspomn. św. Małgorzaty Marii Alacoque,
– piątek – wspomn. św. Teresy od Jezusa,
– sobota – uroczystość św. Jadwigi Śląskiej.