Tylko głęboka wiara i ufność mogło ubogą wdowę skłonić do tak hojnego daru, który przyciągnął uwagę Jezusa. Na początku Eucharystii obudźmy w sobie świadomość, że Jezus oddaje swoje życie za każdego z nas i zaprasza nas do hojnej odpowiedzi. Kolekta na renowację katowickiej katedry. Za ofiary – Bóg zapłać.

Dzisiaj o godz. 18.15 odmówimy różaniec za zmarłych zalecanych. W tygodniu modlimy się o godz. 7.30. Modlitwa za zmarłych do przyszłej niedzieli włącznie. Zapraszamy.

W poniedziałek obchodzimy Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

We wtorek nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zapraszamy.
We wtorek zapraszamy Rodziców z dziećmi z klas III do przymiarki strojów komunijnych. O godz. 18.30 klasa 3a, o 19.00 – klasa 3b i 3c. Będzie również możliwość odsprzedania-kupienia strojów używanych z poprzedniego roku.

W czwartek przypada Święto Niepodległości. O godz. 9.00 w parafii św. Pawła Ap. na Nowym Bytomiu Msza św. w intencji Ojczyzny i mieszkańców Rudy Śl. Zapraszamy.
W czwartek i sobotę o godz.17.30 adoracja i okazja do spowiedzi.

W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy w piątek na spotkanie formacyjne ze Mszą św. na godz. 19.00.

W sobotę o 19.00 Nauka Chrzcielna.

Przyszłą niedzielę będziemy gościć Budowniczego kościoła M.B. Fatimskiej w Katowicach Piotrowicach, któremu to dziełu nasza parafia patronuje. Z racji przypadającej 10 listopada 152 rocznicy poświęcenia Naszej Świątyni w niedzielę przypada Kiermasz Parafialny. O godz. 12.15 w ramach Mszy Chrzcielnej Suma w int. Parafian. Ten dzień będziemy przeżywać jako Dzień Muzyki Liturgicznej. To także Światowy Dzień Ubogich. Przed kościołem zbiórka na fundację Pomoc Kościołowi w Potrzebie.