Przeżywamy w naszej parafii Kiermasz z racji 152 rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Dziękujmy Bogu, za naszą świątynie, w której możemy się modlić, przyjmować sakramenty św. i składać Bogu Najświętszą Ofiarę. W modlitwie pamiętamy o wszystkich dobrodziejach, fundatorach i budowniczych naszej świątyni.
Dziś przeżywamy Światowy Dzień Ubogich, a w archidiecezji obchodzimy Dzień Muzyki Liturgicznej. Po mszach przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Dziś gościmy ks. proboszcza Grzegorza Węglorza, budowniczego kościoła M.B. Fatimskiej w Katowicach Piotrowicach. Kolekta specjalna na ten cel. Za ofiary – Bóg zapłać .

Dziś o 18.15 ostatnia modlitwa różańcowa za Zmarłych Zalecanych. Zapraszamy.

Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na Mszę św. i nowennę we wtorek o godz. 18.00.

W czwartek i w sobotę o godz. 17.30 adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek po Mszy porannej Herbatka u Tadka. O godz. 17.00 Msza św. wieczorna – szkolna.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W tym dniu o godz. 11.00 uroczysta Msza św. w intencji Proboszcza Seniora ks. Józefa Mazura z ok. jego 50 rocz. święceń kapłańskich i 75 rocz. urodzin. Gościć będziemy księży z rocznika święceń Jubilata. Kolekta na potrzeby archidiecezji.