W tę radosną uroczystość gromadzimy się jako Kościół, aby składać Bogu dziękczynienie za wcielenie Bożego Słowa, Jego Syna, który zamieszkał wśród nas i jest dla nas realnie obecny w Eucharystii. Niech ta Radość przemienia całe nasze życie. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj o 18.15 zapraszamy na Nieszpory kolędowe.

Jutro II dzień Świąt – z racji niedzieli obchodzimy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to szczególne święto wszystkich rodzin chrześcijańskich. Zapraszamy do rodzinnego przeżycia Mszy św. Msze św. jak w każdą niedzielę. Nie ma nieszporów. Kolekta w tym dniu na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy tak pięknie przystroili kościół na Boże Narodzenie i zbudowali stajenkę.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy, by Nowonarodzone Dziecię Jezus wniosło w Wasze serca Miłość, Radość, Szczęście, Dobro. By Jego błogosławieństwo przemieniało i rozszerzało Wasze serca, byście umieli kochać na wzór Tego, który do nas przyszedł.