Dzisiejsza III niedziela Adwentu, nazwana jest Niedzielą Radości – Gaudete. Źródłem tej radości jest obecny wśród nas Pan, a także zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Kolekta na potrzeby naszej parafii. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Zapraszamy na Roraty w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek o godz. 18.00, w piątek o 17.00.

We wtorek – na Mszę św. o godz. 18.00 i na nowennę zapraszamy Czcicieli Matki Bożej.

W czwartek o 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego.

W piątek po porannej Mszy św. Herbatka u Tadka,
o godz. 16.30 spowiedź dla dzieci,
o godz. 17.00 Msza św. roratnia.

W sobotę od godziny 9.00 odwiedzimy chorych i starszych parafian z komunią św. Prosimy o zgłaszanie ich w zakrystii lub kancelarii do czwartku włącznie.

W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o Życie chrześcijańskie rodzin.

Pamiętajmy, że w przygotowaniu do Uroczystości Bożego Narodzenia nie może zabraknąć naszego pojednania z Bogiem w sakramencie pokuty.
Okazja do spowiedzi codziennie 15 minut przed każdą Mszą św.
Dzieci, które nie były w tym miesiącu w spowiedzi mają jeszcze okazję do spowiedzi – przed roratami w piątek od godz. 16.30.
Dodatkowo dla dorosłych spowiedź w czwartek i sobotę od 17.30.
W niedzielę spowiadamy tylko między Mszami. W czasie Mszy św. nie spowiadamy! Bardzo prosimy, aby nie odkładać spowiedzi na Wigilię.

Po Mszach św. można w kancelarii zaopatrzyć się w opłatki i świece wigilijne.

Przypominamy, iż od nowego roku w naszej parafii niedzielne Msze św. będą sprawowane w zmienionym porządku: o godz. 7.30, 9.00, 10.30, 12.00 i 19.00.

Zachęcamy do włączenia się w akcję „Paczuszka dla maluszka”. Dowolną paczkę ze środkami higienicznymi czy kosmetycznymi dla małych dzieci w hospicjach, ośrodkach perinatalnych i domach samotnej matki można złożyć w kancelarii paraf. do końca roku. Szczegóły na plakacie w gablocie i w kancelarii.

Kontynuujemy Odwiedziny duszpasterskie – Kolędę. Rozpoczynamy o godz. 14.00. Zobacz szczegółowy plan Odwiedzin duszpasterskich 2021/2022