Dzisiaj wielbimy Boga w Jego Świętej Rodzinie. Powierzmy Bogu naszych bliskich i całą rodzinę ludzką, prosząc o umiejętność wiernego naśladowania przykładu Świętej Rodziny i o to, aby On „utwierdził nasze rodziny w swojej łasce i pokoju”. Kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Za ofiary składamy Bóg zapłać.

Dzisiaj nie ma Nieszporów.

W poniedziałek przypada święto św. Jana Apostoła. W tym dniu błogosławimy wino.

We wtorek święto św. Młodzianków. Na godz. 9.00 zapraszamy wszystkie dzieci naszej parafii. Po mszy św. udzielać będziemy błogosławieństwa.

W piątek o godz. 17.00 – w ostatni dzień roku kalendarzowego zostanie odprawiona Msza św. na której podziękujemy Bogu za mijający rok. Po tej Mszy św. będzie nabożeństwo dziękczynne i przebłagalne połączone z duszpasterskim sprawozdaniem rocznym. Serdecznie na tę Mszę św. zapraszamy.

W sobotę – 1 stycznia w Nowy Rok obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Nieszpory kolędowe o godz. 18.15. Kolekta w tym dniu przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne.

W związku z odwiedzinami duszpasterskimi wprowadzamy Msze św. o godz. 7.00, natomiast nie będzie mszy św. wieczornej w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek. Przypominamy, iż w tygodniu kolędę rozpoczyna się o godz. 15.00, soboty i niedziele od 14.00. Zobacz szczegółowy plan Odwiedzin duszpasterskich 2021/2022