Pośród chaosu, który panuje wokół nas, jedynie Słowo i Obecność Jezusa mogą zagwarantować trwały pokój i niezmierzoną radość. Rozpoczynając celebrację Eucharystii, otwórzmy się na dary, których Chrystus pragnie nam udzielić. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na archidiecezję. Bóg zapłać.

W tym tygodniu kończą się Odwiedziny Duszpasterskie – Kolęda. Początek godz. 15.00. Zobacz szczegółowy plan Odwiedzin duszpasterskich 2021/2022
Kolęda DODATKOWA w sobotę 22.01 od g.14.00.

Od czwartku wracają Msze św. wieczorne.

W piątek o 17.00 pierwsza Msza Kolędowa w intencji Parafian z ul. Nałkowskiej, Norwida, Miłosza i Lema. Pozostałe Msze w następnym tygodniu. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. O godz. 8.00 zapraszamy Czcicieli Matki Bożej.

W czwartek o godz. 18.00 dla narzeczonych Poradnia Życia Rodzinnego.

W czwartek i sobotę o godz.17.30 – adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi.

W piątek po Mszy o godz. 8.00 Kolędowa Herbatka u Tadka. O godz. 17.00 Msza św. szkolna.

Za tydzień przypada Niedziela Słowa Bożego.
W tym dniu o godz. 17.00 w naszym kościele organizujemy Koncert Kolędowy z udziałem Orkiestry Chorzowskiego Brass Bandu. A już dziś w zakrystii do nabycia płyta CD z pięknymi utworami w wykonaniu Chorzowskiego Brass Bandu, jako wspomnienie koncertu z ogrodu farskiego. Zapraszamy.

Organizujemy Pielgrzymkę przez sanktuaria Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego: RYTWIANY – SANDOMIERZ – ZAMOŚĆ – LUBLIN – KAZIMIERZ DOLNY – WĄCHOCK – KAŁKÓW ŚWIĘTY KRZYŻ – JASKINIA RAJ – GIDLE, W TERMINIE: 08 – 11.06.2022 CENA 1100 PLN/os.